הוצאת הגפן עובדת על 10-8 פרויקטים בזמן נתון. באופן טבעי חלק מהפרויקטים קטנים וקצרים יותר מאחרים והשלמתם תלויה גם במימון.

הפרויקטים שלהלן נמצאים בשלבי הפקה שונים ואתם מוזמנים לעיין בהם. אנו מאמינים שה' הדריך אותנו להוציאם לאור למען קידום מלכותו בישראל. תמיכתכם בכל אחד מהפרויקטים האלה יכולה להשפיע על חייהם של אנשים פה בארץ.

 

The Testimony

"העדות", כרך ו'

הברית החדשה

התרגום של כל ספרי התנ"ך במסגרת פרויקט "העדות" הושלם בשנת 2013. לאחר חשיבה משותפת ותפילה, החליט צוות הגפן להמשיך את הפרויקט ולתרגם את הברית החדשה מיוונית לעברית מודרנית. תהיה זו טעות שלא להשלים את הכתובים כולם במסגרת הפרוייקט, אף על פי שקיימים תרגומים אחרים של הברית החדשה לעברית ששפתם נוחה לקריאה על ידי הצעירים. כמו כן, האיורים הצבעוניים של סדרת "העדות" העשירים בתוכן היסטורי ובמידע חזותי מייחדים את סדרת "העדות" משאר התרגומים הקיימים ובאים לעזור לצעירים לתפוס את תוכן הכתובים באופן חזותי.

נמצא בשלב: תרגום ועריכה

לתמיכה בפרוייקט לחץ כאן:

untitled

One and Only Comfort

נחמה (מהדורה שנייה)

עיקרי האמונה המשיחית כפי שנוסחו בשנת 1563 בעיר היידלברג היו כלי ללימוד כתבי הקודש אשר מטרתו הייתה לאחד את המשיחיות בממלכה. עם הזמן הפך ה"קאטכיזם" לכלי שימושי בדרשות. זהו ביטוי נגיש ואישי של האמונה ועודנו פופולרי מאוד בקרב הקהילות הרפורמיות. "נחמה" היא הגרסה המודרנית של הקאטכיזם.

נמצא בשלב: עריכה

לתמיכה בפרוייקט לחץ כאן:

untitled

הקדושה של אלוהים

מחבר: אר סי ספרול

קדושה עומדת במרכז אופיו של אלוהים, עם זאת רוב האנשים לא מסוגלים להגדיר מהי קדושת אלוהים בדיוק. מעטים הדרשנים שמלמדים בנושא כי יראת ה' הפכה להיות דבר מיותר ומעיק. אר סי ספרול שם את קדושת אלוהים במקום הראוי לו בחיי המאמין. הוא מציג את יראת ה' כמקור השראה עבור המאמין לשאיפה להיות קדוש כמו שאלוהים הוא קדוש.

נמצא בשלב: עריכה

לתמיכה בפרויקט, לחץ כאן:

untitled

images

מאות שנים של היסטוריה משיחית

מחבר: ארלי קרינס

נמצא בשלב: תרגום

לתמיכה בפרויקט, לחץ כאן:

untitled

תשעה מאפיינים של קהילה בריאה

הספר מיועד למנהיגים וחברי קהילות פעילים כיצד לטפח קהילה בריאה על סמך תשעה מאפיינים חשובים.

מחבר: מרק דבר

נמצא בשלב: עיצוב גרפי

לתמיכה בפרויקט, לחץ כאן:

untitled

ישוע כשר באמת

הספר לוקח את הקורא למסע של היכרות עם ישוע, היהודי המפורסם בעולם, נביא בישראל, מורה דגול, והמשיח הנסתר של ישראל.

מחבר: מייקל בראון

נמצא בשלב: דפוס

לתמיכה בפרויקט, לחץ כאן:

untitled

לדעת את המשיח (עברית ורוסית)

הפוריטנים אהבו את הכתובים ואהבו להעמיק בו. הם גם אהבו את האדון ישוע, שהוא מרכז הכתובים. הם חקרו בקפידה את כל מה שהיה לכתובים לומר עליו, והיללו אותו ללא הרף בלימוד ובתפילות. מארק ג'ונס, מומחה למחשבה פוריטנית והיבטיה הרבים, אוהב גם הוא את הכתובים ואת ישוע, ואת הפוריטנים שידעו להציג היטב את השניים. מתוך האהבה המשולשת הזאת הוא כתב את גילוי האמת הזה על המושיע בהאתם למסורת הרפורמית הקלאסית והפוריטנית. ספר זה מיועד להעשיר את נפשותנו במציאות של מאה עשרים ואחת.

מחבר: מרק ג'ונס

נמצא בשלב: עיצוב גרפי

לתמיכה בפרויקט, לחץ כאן:

untitled