הוצאות לאור משיחיות בישראל

 

image1
www.biblesocietyinisrael.com

 

החברה לכתבי הקודש בישראל

החברה לכתבי הקודש בישראל ממשיכה מורשת עתיקה של שימור דבר אלוהים באמצעות פרסום ספר הבריתות וחומרי לימוד ובישור בעברית ובשפות אחרות.

 


image2


www.hachotam.org

החותם הוצאה לאור

המטרה העיקרית של "החותם" היא לעודד את המאמינים ללמוד את כתבי הקודש, להכיר את אלוהים ולנהל את חייהם על פי מצוותו. לצורך כך ההוצאה מפרסמת עיתונים, ספרים, דיסקים ומוצרים נוספים

 

קרן אחווה משיחית


הוצאת ספרים & כנסים

www.kerenahvah.org

קרן אחווה משיחית מוציאה לאור ומפיצה ספרי בישור, תלמידות וחומרים המסייעים בגדילה רוחנית. הספרים הם בעיקר בשפה העברית אך גם ברוסית, וכן ספרים על ישראל והמשיח בשפה האנגלית.

 


image3
w
ww.maozisrael.org

מעוז ישראל

מעוז ישראל הוא ארגון יהודי-משיחי שעוסק בבישור, הדרכה, תרגום, הוצאה לאור, הקלטת מוסיקה, הפקות וידאו ומתן סיוע כלכלי. הארגון הקים קהילה משיחית-יהודית לדוברי עברית שפועלת בתל אביב.

 

image4
www.en.medallionisrael.org

מדליון

מדליון הוא ארגון שמוציא לאור חומר משיחי המיועד ללימוד ילדים ונוער במסגרות הקהילתיות המשיחיות.

 

בישור ליהודים

 

image5
www.cwi.org.uk

עדות משיחית לישראל

עדות משיחית לישראל הוא ארגון בריטי משיחי שמטרתו לבשר את בשורת ישוע המשיח לעם היהודי.

 

image6

www.jewsforjesus.org/

יהודים למען ישוע

ארגון שמטרתו להפוך את "המשיחיות של ישוע" לנושא מחויב המציאות עבור העם היהודי. הארגון משתמש בשיטות ייחודיות כדי להגיע לאוכלוסייה היהודית, כמו עלוני בישור בעלי אופי הומוריסטי עם גרפיקה שמושכת את העין, מוסיקה, תיאטרון רחוב ועוד. הארגון עורך קמפיינים עירוניים ממוקדים ומשתמש באמצעי תקשורת כדי לקדם הבשורה.
image7

www.chosenpeople.com

ארגון פועל בשש עשרה מדינות ברחבי העולם. האירגון מפתח תכניות בישור ותלמידות, מייסד מרכזים משיחיים וקהילות, מכשיר קהילות מקומיות לבישור ליהודים, מוציא פרסומי דפוס וברשת ומעורב בפעילויות צדקה.

 

image8

www.isaiah53.com

ישעיהו נג

תכני האתר מסבירים ליהודים כיצד המשיח היהודי נגלה בספר ישעיה נג ועונה על עוד הרבה שאלות בנוגע לאמונה בישוע.

 

 

image9

www.lcje.net

LCJE is the only global networking in which people involved in the field of Jewish evangelism come together and share information and resources, study and report on current trends, stimulate one another’s thinking on theological and missiological issues, Strategize on a global level so that more Jewish people will hear and consider the Good News of Jesus the Messiah and arrange consultations that will be useful to those engaged in Jewish evangelism.

 

image10
w
ww.lifeinmessiah.org

Life in Messiah is has helping Christians to understand the Jewish roots of the faith and God’s ongoing commitment to His people and to share the gospel message with the Jewish people. Today Life in Messiah has ministry to Jewish people in Israel, France, The Netherlands, Canada, Argentina, Mexico and the United States.

 

חברים של "הגפן"

image11

www.dacostafonds.nl

ארגון הולנדי שתומך בפיתוח הגישה הרפורמית של האמונה בקרב מאמינים משיחיים בישראל. הפרויקט הכי משמעותי של הארגון בארץ הוא בניית מרכז קהילתי למאמינים בדרום הארץ.  בנוסף, הארגון מספק מידע בשפה ההולנדית על ישראל, העם היהודי והיהודים המשיחיים.

 

Board for Israel

image12

www.dep-israel.nl

ארגון הולנדי שמעורב בפעילות בקרב יהודים ועובד בשיתוף פעולה עם קהילות משיחיות מהזרם הרפורמי בישראל, וכן תומך בהוצאת הספרים הגפן שעוסקת בתרגום ופרסום ספרות רפורמית. בנוסף עוסק הארגון בהכשרת מנהיגים רפורמיים באוקראינה ותומך בבית תמחוי בקהילה משיחית של יהודים ונוצרים בעיר ז'יטומיר שבאוקראינה. חידוש האהבה לישראל וגינוי האנטישמיות בהולנד הם גם חלק חשוב בפעילות הארגון.

 

image13

www.messiasbelijdendejoden.nl

תומך בארגונים משיחיים מקומיים בישראל ומפעיל פרויקטים בארץ כגון חלוקת בגדים ובית תמחוי.

 

image14

www.edi-online.de

אירגון שתומך בביסוס קהילות משיחיות בישראל, גרמניה ומדינות נוספות באירופה. הארגון עוזר ליהודים המאמינים בישוע להביא את הבשורה לעמם ולכל העמים האחרים. פעילותו כוללת הפקה וחלוקה של ספר הבריתות ושל ספרות בנושאי אמונה בעברית, רוסית וגרמנית.

 

image15

www.cmisrael.org

CMI שואף להביא את המסר של הבשורה בדבר חסד הישועה לעם היהודי באמצעות תמיכה בפרויקטים בתחום ההוצאה לאור.

 

image16

www.patmos.fi

PATMOS FOUNDATION

אירגון הפועל למטרות מתן סיוע תחת הסיסמה: "בשורה בעלת שתי ידיים"  – מצד אחד מספק את הצרכים החומריים כגון מזון וביגוד, ומצד שני נותן מענה לצורך הרוחני של בני האדם בבשורה. הארגון פועל בארבע יבשות ובעשרים וארבע מדינות.

 

New Life Presbyterian Church of La Mesa

www.newlifelamesa.org

 

First Baptist Church of Flushing, NY

www.fbcflushing.org

 

image17

www.proclamation.org

 

 

 

אירגונים משיחיים בישראל

image19 

www.caspari.com

מרכז כספרי הוא ארגון שמורכב מיהודים ונוצרים מהעולם שפועלים יחד כדי לעורר מודעות לאמונה של יהודים משיחיים בישוע. מרכז כספרי תומך בצמיחת קהילות ישראליות. הארגון שואף להכשיר מנהיגים משיחיים שישפיעו על המציאות בישראל באמצעות פיתוח והנהגת קהילות יציבות  בעלות חזון.

 

image20

www.israelcollege.com

המכללה למקרא הוא מוסד לימוד משיחי שקיים על מנת להכשיר ולפתח מנהיגים בשירות המשיח, וכדי לספק הבנה ייחודית של השורשים היהודיים של האמונה המשיחית. רוב תכניות הלימוד מתמקדות בהכשרת ישראלים, אבל המכללה מציעה גם את התכנית "שנה בישראל" לסטודנטים מחו"ל.

 

image21

www.oneforisrael.org

פונה לישראלים עם המסר של הבשורה באמצעות טכנולוגיה ועל ידי צוות מיומן של מאמינים ישראליים. מסר הבשורה משודר בכל רחבי הארץ ממרכז המדיה של המכללה דרך אתרי אינטרנט,  תחנת רדיו, ורשתות חברתיות. מטרה חשובה נוספת היא להכשיר את דור המנהיגים הבא בגוף המשיח בישראל. למכללה הישראלית למקרא יש צוות מיומן להכשרת מאמינים ישראליים (יהודים וערבים) בתיאולוגיה, בלימודי הכתובים ובייעוץ.

 

image22

www.houseoflight.net

מרכז ערבי-משיחי שמספק סיוע רוחני וחברתי. בכל שבוע במקום מתקיימים אסיפות לימוד הכתובים, אספות הלל ופעילות של קבוצת "ילדי המלך". בנוסף עוסק הארגון בסיוע לאסירים, למכורים לסמים ולאנשים שנגמלו מסמים, וכן מארח מפגשי ייעוץ, ומטפל באנשים במצוקה. בכל חודש המרכז מחלק מזון ולעתים גם בגדים למשפחות נזקקות. הארגון יזם והשתתף במפגשים שמטרתם ללכד משיחיים דוברי עברית וערבית.

 

image23

 

www.mjai.co.il

האגודה הארץ-ישראלית של היהודים המשיחיים

מטרתה המרכזית של האגודה הינה לשרת את המאמינים בישוע המשיח ואת הקהילות המשיחיות בישראל. מטרות נוספות: לתת ביטוי לזהות יהודית וישראלית כמאמינים בישוע המשיח, לחזק את האחדות והקשר בין המאמינים בישוע המשיח, להיות עדות חיה לאמונה באלוהי ישראל ובישוע המשיח. המטרה העיקרית של האגודה הארץ ישראלית של היהודים המשיחיים היא לשרת את המאמינים במשיח ישוע ואת הקהילות המשיחיות בישראל. בין הפרויקטים של הארגון – רשת  GMN ו-ZKN, קרן "הדדית", קונצרטים של מוסיקה משיחית, הצגות משיחיות ומחזמרים, וכנסי מוסיקה.

 

 

image24

www.beadchaim.com

בעד חיים הוא ארגון שמספק הגנה לאימהות בהריון ותינוקות שטרם נולדו. זהו ארגון כלל ארצי עם משרדים באזורים שונים ו"קו חם". מטרת הארגון היא להראות לנשים, וגברים, שיש אלטרנטיבה להפלה, כדי שיבחרו בחיים. היעד המשמעותי ביותר של הארגון הוא להביא קץ להפלות היזומות בישראל.

 

image25

www.yuvalart.org

יובל הוא בית ספר משיחי לאמנויות שפועל בישראל ומטרתו להכשיר דור של מאמינים – ילדים, נוער ומבוגרים – כדי ישתמשו במתנות שאלוהים נתן להם על מנת לבנות את מלכות אלוהים ואת גוף המשיח בישראל.

 

image26

www.makorhatikvah.org

מקור התקווה הוא בית הספר המשיחי הראשון בישראל (לימודי בוקר). מטרתו לספק מסגרת חינוכית אלטרנטיבית לילדים ממשפחות של ישראלים משיחיים, ולמשפחות מחו"ל שמעוניינות שילדיהן ייהפכו לחלק אינטגרלי מהחברה הישראלית במהלך שהותן בישראל. כמו   כן לספק להם חינוך בעברית ברמה גבוהה ולעודד אותם להכיר את ישוע באופן אישי

 

 

 

image28

www.israelbusinessforum.com

החזון של פורום העסקים לישראל נועד לעזור לגוף המשיח בישראל לפרוח ולשגשג, תוך מילוי תפקידו להביא את מסר הבשורה לחברה הישראלית ולכלל האומות. זאת באמצעות אנשי מקצוע יראי אלוהים, עסקים משגשגים של "מלכות שמים" ושינוי צורתה של הכלכלה הישראלית.